Zadzwoń i zamów: 601 77 66 55

Sprzątanie biur

Świadczymy usługi obejmujące utrzymanie czystości w biurach. Czyste biuro jest wizytówką firmy i sprawia że przebywanie w nim staje się przyjemne. Czyste biuro doceni zarówno Klient jak i pracownik, bo to zwykle on spędza w nim najwięcej czasu. Usługi sprzątania biur realizujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości środków czystości. Na życzenie Klienta nasza firma sprzątająca dostarcza różnego rodzaju środki czystości i higieniczne: płyny, proszki, ręczniki papierowe, mydło itp.

Sprzątanie biur realizowane przez naszą firmę to przede wszystkim usuwanie kurzu z biurek, szaf i innych mebli, usuwanie kurzu ze sprzętu biurowego, odkurzenie i zmywanie podłóg, odkurzanie wykładzin, opróżnianie koszy, sprzątanie toalet, utrzymanie czystości w kuchniach i aneksach kuchennych, uzupełnianie środków higienicznych, sprzątanie sal konferencyjnych.

Nasza oferta to sprzątanie biur Warszawa i okolice. Wszystkie firmy zainteresowane utrzymaniem porządku w biurach zapraszamy do współpracy już dziś! Utrzymanie porządku w biurach to nasza specjalizacja!